niedziela, 22 marca 2015

Nie obijaj się, żyj!         Nie raz siedzisz w bezruchu, snując czarne scenariusze. Lecz czy zastanawiałeś się kiedyś czy to co teraz robisz, może Ci przynieść szczęście za kilka lat? Może czas się przełamać i zacząć myśleć pozytywnie? Tyle dobrych rzeczy możesz zdziałać! Nie pomyślałeś nigdy o tym, że to do Ciebie należy pierwszy krok? Nic się samo nie wydarzy. Jeżeli go wykonasz, otworzysz swoją drogę na osobisty życiowy sukces. Ty decydujesz o tym jak będzie wyglądało Twoje JUTRO. Nikt inny. Traktuj każdy nowy dzień jak prezent. Wystarczy go rozpakować i otworzyć się na dobro, które płynie wprost do Ciebie. 

          Pokoloruj wszystko co smutne i szare. Może to właśnie Twoja zadanie – sprawić, aby świat był lepszy! Od czegoś tu w końcu jesteś :) Zaangażuj w to swoich przyjaciół i rodzinę. To właśnie od nich należy zacząć. Z każdą kolejną osobą będzie już tylko łatwiej. Grunt to nie stać w miejscu. Nie możesz się poddać! NIGDY tego nie rób. Wytrwałość to klucz. Każda porażka ma znaczenie. Traktuj ją jako zachętę do dalszego działania. Bowiem wszystko zależy od naszego nastawienia. 

          Zaufaj mi, drzemie w Tobie niepowtarzalna siła. Jest ona większa niż zdołasz sobie wyobrazić. Musisz ją tylko odkryć i pielęgnować najpiękniej jak potrafisz. Tak abyś już nigdy nie zapomniał o tym, że masz ją w swoim posiadaniu. Nie przejmuj się, że czasami ponosisz porażki. Jesteś w końcu tylko człowiekiem. Lecz pamiętaj aby nad sobą pracować. Wszystko po to, by być najlepszą wersją siebie!  
Do dzieła!

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz